Reklama

Ostatnie wpisy

Jechał na “podwójnym gazie” i z zakazem prowadzenia pojazdów

W spore tarapaty wpadł 37-letni mieszkaniec gminy Koronowo. Mężczyzna  kierował fiatem, mając prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. Teraz będzie tłumaczył się przed sądem, ponieważ dodatkowo posiadał  dwa aktywne sądowe zakazy prowadzenia pojazdów.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 16 marca br. w miejscowości Zakrzewek (gmina Więcbork). Funkcjonariusze sępoleńskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierującego fiatem. Jak się okazało w trakcie kontroli siedzący za kierownicą 37-latek był nietrzeźwy. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości kierowcy okazało się, że miał on w organizmie niespełna 1,5 promila alkoholu. Po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się również, że posiada dwa aktywne zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych i nie posiada uprawnień do kierowania.

Teraz 37-latek z gminy Koronowo niebawem usłyszy zarzuty. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

źródło: KPP Sępólno

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony