Reklama

Ostatnie wpisy

Groźny wypadek pod Sępólnem. Dostawczak uderzył w autobus

W czwartek 21 marca br., krótko około godziny 15:30 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o wypadku na trasie Sępólno Krajeńskie – Więcbork. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim oraz dwa zastępy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Więcborku.

fot. maps.google.pl

Na miejscu okazało się, że w miejscowości Zboże (DW241) doszło do zderzenia samochodu dostawczego z autobusem PKS. Samochodem dostawczym jechał sam kierowca, natomiast autobusem podróżowało łącznie z kierowcą 16 osób. Wskutek zderzenia poszkodowany został 43-letni kierowca samochodu dostawczego, który został przetransportowany z obrażeniami do szpitala w Bydgoszczy. Droga wojewódzka nr. 241 była zablokowana do około godziny 18. W miejscowości Sępólno Krajeńskie jak i w Więcborku straż pożarna kierowała na objazdy.

SiS:

  • OSP Więcbork (GBARt Volvo)
  • OSP Więcbork (GLM Ford Ranger)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (GBA Renault)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (GBARt Mercedes)
  • Pogotowie Ratunkowe x2
  • Policja x2

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony