Reklama

Ostatnie wpisy

Działania związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa na terenie powiatu

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej PSP oraz strażacy ochotnicy z powiatu sępoleńskiego prowadzą różne działania związane z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-Cov-2. Na bieżąco prowadzone są wideokonferencje z udziałem kierownictwa Komendy z Komendantem Wojewódzkim PSP, a także ze Starostą Powiatu Sępoleńskiego, burmistrzami miast i wójtem gminy oraz Komendantem Powiatowym Policji i Państwowym Powiatowym Inspektorem Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Sępólnie Krajeńskim mające na celu realizację ustawowych działań w związku z zaistniałą sytuacją zarówno na terenie województwa kujawsko-pomorskiego jak i powiatu sępoleńskiego.

Ponadto Komendant Powiatowy PSP w Sępólnie Krajeńskim przekazał wyznaczonym jednostką OSP sprzęt ochrony indywidualnej zabezpieczający ratowników, którzy będą kierowani do działań związanych z pomocą osobom, w szczególności objętych kwarantanną.

Jednostki OSP spoza KSRG z terenu powiatu sępoleńskiego zaangażowane są w realizację zadań związanych z ogłaszaniem komunikatów społecznych.

Na terenie obiektów KP PSP w Sępólnie Krajeńskim przygotowano pomieszczenia przeznaczone do celów kwarantanny dla strażaków, którzy mogli ulec potencjalnemu skażeniu koronawirusem podczas działań ratowniczych. Prowadzone są szkolenia dla ratowników mające na celu systematyczne utrwalanie wdrażanych procedur i wytycznych związanych z występowaniem Covid-19.

źródło: JRG Sępólno Krajeńskie

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony