Ostatnie wpisy

Dwukrotnie wpadł na jeździe po pijaku

Sępoleńscy policjanci zatrzymali wczoraj 37-letniego kierowcę motoroweru, który po raz drugi w przeciągu czterech dni kierował w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna nie wyciągnął wniosków z ostatniej wpadki. Teraz odpowie przed sądem za swoje postępowanie.

Wczoraj (04.06.2020) około godziny 16:00 policjanci sępoleńskiej drogówki w trakcie patrolu na trasie Sępólno Krajeńskie – Szynwałd zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem. Jak się okazało, kierowca znany był już mundurowym. A to dlatego, iż kilka dni wcześniej policjanci przyłapali go na jeździe motorowerem w stanie nietrzeźwości. 37-letni mieszkaniec powiatu miał wówczas  ponad 2 promile alkoholu w organizmie. W związku z powyższym, funkcjonariusze i tym razem postanowili zbadać trzeźwość nieodpowiedzialnego kierowcy. Jak się okazało, mężczyzna nie wyniósł nauki z ostatniej wpadki. Alkomat wykazał w jego organizmie ponad 0,8 promila alkoholu.

Teraz mężczyzna za kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowie w najbliższym czasie przed sądem.

źródło: KPP Sępólno Krajeńskie

Czy podobał się tobie artykuł ?
TakNie
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts

Polecane strony

%d bloggers like this: