Reklama

Ostatnie wpisy

Dwa zdarzenia w ciągu kilku minut…

W środę 15 sierpnia, br około godziny 14:16 do SK KP PSP w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze w miejscowości Witunia (za wiaduktem kolejowym). Na miejsce zadysponowano jeden zastęp z OSP Więcbork oraz zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim. Na miejscu okazało się że paliły się gałęzie.

 

 

W między czasie do SK KP PSP w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło kolejne zgłoszenie o dachowania samochodu osobowego na drodze wojewódzkiej nr 241 trasa Więcbork – Sępólno Krajeńskie. Na miejsce zadysponowano kolejny zastęp z OSP Więcbork, zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim, Pogotowie Ratunkowe oraz Policję. Na miejscu okazało się że samochód osobowy marki Citroen wypadł z drogi i dachował. Samochodem podróżowała jedna osoba, po przebadaniu przez ratowników medycznych osoba nie wymagała dalszej hospitalizacji. Na miejscu zdarzenia prowadzony był ruch wahadłowy.

SiS:

Pożar w Wituni:

  • OSP Więcbork (GCBA MAN)
  • JRG Sępólno (GBA Renault)

Dachowanie:

  • JRG Sępólno (GLBA Renault)
  • OSP Więcbork (SLRt Lublin)
  • Pogotowie Ratunkowe
  • Policja

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony