Reklama

Ostatnie wpisy

Dwa zdarzenia drogowe w krótki odstępie czasu

W piątek, 20 października w godzinach rannych w Paterku w krótkim odstępie czasu doszło do dwóch zdarzeń drogowych. Występują utrudnienia w ruchu.

Około godziny 6.40 na odcinku drogi Nakło-Paterek zderzyły dwa samochody osobowe. – Z poczynionych ustaleń wynika, że kierująca pojazdem marki Peugeot, 54-letnia mieszkanka gminy Nakło nie dostosowała prędkości do warunków ruchu, w wyniku czego najechała na tył poprzedzającego pojazdu daihatsu – poinformowała asp. Zofia Wrzeszcz, p.o. oficera prasowego KPP w Nakle. Kierujące pojazdami były trzeźwe. Nie wymagały hospitalizacji.

Do kolejnego zdarzenia doszło około godz. 7.50 w Wieszkach. Auto osobowe wpadło w poślizg. Młoda kobieta zakończyła jazdę w rowie. Na miejscu także czynności prowadzili policjanci, którzy wstępnie ustalili okoliczności zdarzenia. – Kierująca pojazdem marki Seat, 20-letnia mieszkanka gminy Kcynia nie dostosowała prędkości do warunków ruchu, w wyniku czego pojazd wpadł w poślizg i wjechał do przydrożnego rowu. Kierująca pojazdem była trzeźwa. Nie wymagała hospitalizacji – przekazała aspirant Wrzeszcz.

Sprawczynie zdarzeń w Paterku i w Wieszkach ukarane zostały mandatami karnymi. Zatrzymano także dowody rejestracyjne pojazdów z uwagi na ich uszkodzenia.

źródło: powiat24.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony