Ostatnie wpisy

Druhowie z OSP w Wałdowie będą mieć nowy samochód. Umowa z wykonawcą podpisana!


Ta wiadomość z całą pewnością ucieszy druhów strażaków z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Wałdowie. Wszystko wskazuje na to, że jeszcze w tym roku będą mieć nowy wóz strażacki. 

W dniu dzisiejszym druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Wałdowie podpisali umowę z firmą Moto Truck z siedzibą w Kielcach na dostarczenie nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego. Auto będzie zabudowane na podwoziu marki Renault. Do 30 listopada br, firma Moto Truck ma dostarczyć druhom z Wałdowa nowe auto.

Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: