Reklama

Ostatnie wpisy

Droga krajowa Sępólno Krajeńskie – Bydgoszcz [ZABLOKOWANA]

W dniu dzisiejszym o godzinie 19:00 w miejscowości Obodowo, gm. Sośno na DK25, gdzie znajduje się wiadukt kolejowy tj. 107 km 8hm drogi, nastąpi całkowite zamknięcie przejazdu drogi w tym miejscu z uwagi na naruszenie konstrukcji wiaduktu kolejowego. Pracownicy GDDKiA wystawiają sygnalizatory i oznakowania.

Przejazd na trasie Bydgoszcz – Chojnice przez Mąkowarsko – Tucholę. Natomiast z Sępólna Krajeńskiego do Bydgoszczy dojazd przez Tucholę, Więcbork, Sośno.

W dniu 13.01.2024r. w godzinach przedpołudniowych wiadukt ma zostać rozebrany i ruch na tym odcinku zostanie przywrócony.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony