Reklama

Ostatnie wpisy

Dołącz do akcji – #PomaganieMamyWnaturze

#PomaganieMamyWnaturze 🌳🌲🌳

W czasie zaledwie kilku tygodni nasze życie diametralnie się zmieniło, uległo przewartościowaniu. Świat stanął w miejscu.

Stanęliśmy w obliczu pandemii. Wirus COVID-19 😷😷 okazał się groźnym, chociaż niewidzialnym wrogiem. Nie możemy się jednak poddać, musimy się z nim zmierzyć!💪🏼 Musimy się zjednoczyć i pomagać sobie nawzajem. Tylko tak uda nam się wygrać tę walkę i pokonać wirus. Nie raz już udowodniliśmy, że potrafimy działać razem. Teraz też możemy, to zrobić 🤜🤛

Wśród nas są bohaterowie, którzy każdego dnia z wielkim poświęceniem stają do walki o nasze zdrowie i życie 👩‍⚕️👨‍⚕️ Lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni – to ONI są na pierwszej linii frontu w walce z wirusem. Pomóżmy im w tej walce. Pomóżmy IM, żeby ONI mogli pomagać NAM.

Apelujemy o pomoc dla służby zdrowia – dla bohaterów dnia codziennego. Żeby walczyć nie potrzebują amunicji, tylko środków ochrony osobistej. Maseczki, rękawice, kombinezony ochronne – to jest ich broń. To zwyczajne rzeczy, ale teraz niezbędne, żeby pracownicy medyczni mogli pomagać chorym, których jest coraz więcej. Pandemia wciąż się rozwija i potrzeby są ogromne 😷😷😷😷😷 Pomóżmy je zaspokoić tak jak możemy.

Zbierzmy pieniądze💰💵 i pomóżmy wyposażyć szpitale w najpotrzebniejszy sprzęt. Każdy może pomóc 👨‍🏫👨‍🌾👨‍🍳👩‍🏭👩‍🔧👩‍🎤, nawet siedząc w domu.

Jak to zrobić
Weź udział w zbiórce pieniędzy organizowanej przez Komitet Społeczny „Leśnicy Kujaw i Pomorza” na zakup środków ochrony indywidualnej dla pracowników medycznych. Numer zbiórki: 2020/1483/KS
Wystarczy przekazać dobrowolną kwotę, każdy grosz się liczy.
Pieniądze można wpłacać:
👉 na konto: BNP Paribas BP S.A., nr 08 1600 1462 1897 0658 3000 0001
👉 do puszek umieszczonych w siedzibach: biura Dyrekcji Lasów Państwowych w Toruniu, biur 27 nadleśnictw, Centrum Szkolenia Strzeleckiego w Plaskoszu i Technikum Leśnego w Tucholi.

Informacji o zbiórce POMAGANIE MAMY W NATURZE, LEŚNICY KUJAW I POMORZA, znajdziecie tutaj: https://tiny.pl/7qtml

Cała zebrana kwota będzie przekazana na zakup środków ochrony indywidualnej oraz sprzętu medycznego potrzebnego do walki z COVID-19 😷😷😷👨‍🔬👩‍🔬

#RazemMożemyWięcej #Pomagajmy 💚💚💚

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony