Reklama

Ostatnie wpisy

DK25: Kolizja samochodów osobowych

DK25: kolizja dwóch samochodów osobowych

W poniedziałek 18 czerwca br. około godziny 7:30 do SK KP PSP Sępólno Krajeńskie wpłynęło zgłoszenie o kolizji dwóch samochodów niedaleko miejscowości Obkas.
Na miejsce zadysponowane zostały zastępy JRG Sępólno (GLBA Renault) oraz OSP Kamień Krajeński (GBA Renault). Na miejscu okazało się że doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych marki Opel oraz Ford. Na szczęście nie było osób poszkodowanych. Na miejscu ruch odbywa się wahadłowo.

fot. OSP Kamień Krajeński

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony