Reklama

Ostatnie wpisy

Dachowanie samochodu osobowego na DK10

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w piątek rano w Trzeciewnicy (pow. nakielski). Auto, którym podróżowała jedna osoba, dachowało. Ruch na DK 10 odbywa się wahadłowo.

Jak poinformowano nas na stanowisku kierowania KP PSP w Nakle, do wypadku w Trzeciewnicy doszło przed godz. 9. Samochód, którą podróżowała jedna osoba, dachował.

– 18-letnia kobieta jadąca oplem astrą nie dostosowała prędkości do warunków jazdy i straciła panowanie nad kierownicą. Auto wypadło z drogi i dachowało – informuje podkom. Justyna Andrzejewska, rzecznik prasowy KPP w Nakle.

Na szczęście obyło się bez ofiar. Mieszkance Kruszyna na miejscu pomocy udzielili ratownicy z pogotowia ratunkowego.

Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. Ruch na drodze krajowej nr 10 w Trzeciewnicy odbywa się wahadłowo. Na miejscu jest jeszcze jeden zastęp straży pożarnej.

źródło: naklonadnotecia.naszemiasto.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony