Reklama

Ostatnie wpisy

Dachowanie na krajowej 25 w Płociczu

W czwartek 22 lutego br., przed godziną 13 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na krajowej 25 na wysokości m. Płocicz.

Na miejsce zadysponowano zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim oraz po jednym zastępie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kamieniu Krajeńskim i Płociczu. Na miejscu okazało się, że kierujący Fiatem z niewyjaśnionych przyczyn zjechał do przydrożnego rowu i dachował. Na szczęście kierowcy nic się nie stało. Na czas akcji na krajowej 25 prowadzony był ruch wahadłowy. 

Warto również dodać, że na zdarzenia jako pierwsi najechali Żołnierze z 1 Brygady Pomorskiej, który natychmiast powiadomili służby ratunkowe, a następnie pomogli wydostać się mężczyźnie Fiata na zewnątrz. 

SiS:

  • JRG Sępólno Krajeńskie (GBARt Mercedes)
  • OSP Kamień Krajeński (GBARt Man)
  • OSP Płocicz (GCBA Jelcz)
  • Policja
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony