Reklama

Ostatnie wpisy

Dachowanie na krajowej 25 w Obkasie

W poniedziałek 10 lipca br., krótko przed godziną 8 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na trasie Kamień Krajeński – Zamarte, droga krajowa nr. 25.

Na miejsce zadysponowano trzy zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim oraz po jednym zastępie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kamieniu Krajeńskim i Orzełku. Na miejscu okazało się, że na wysokości miejscowości Obkas samochód osobowy marki Renault z niewyjaśnionych przyczyn zjechał do przydrożnego rowu i dachował. Samochodem podróżowała kobieta, która została poszkodowana i przetransportowana do szpitala w Chojnicach. Na czas akcji na drodze krajowej nr. 25 występowały utrudnienia.

SiS:

  • JRG Sępólno Krajeńskie (GBA Renault)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (GBARt Mercedes)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (Nissan PickUp)
  • OSP Kamień Krajeński (GBARt Man)
  • OSP Orzełek (GLBA Renault)
  • Policja
  • Pogotowie Ratunkowe 
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony