Reklama

Ostatnie wpisy

Dąbrówka: Kombajnista zahaczył o linie energetyczne i przewrócił słup

W piątek 18 sierpnia br., po godzinie 22 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie, że w miejscowości Dąbrówka kombajnista podczas prac polowych zahaczył o linię energetyczną.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim oraz pobliskie jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Kamienia Krajeńskiego i Małej Cerkwicy. Na miejscu okazało się tak jak w zgłoszeniu, że podczas prac polowych doszło do zahaczenia linii energetycznej oraz przewrócenia słupa. Przybyli na miejsce strażacy bezpiecznie ewakuowali kierowcę kombajnu, któremu na szczęście nic się nie stało. Na miejsce wezwano także Pogotowie Energetyczne oraz patrol Policji.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony