Reklama

Ostatnie wpisy

Czołowe zderzenie dwóch samochodów osobowych


Dzisiaj w godzinach porannych doszło do czołowego zderzenia dwóch aut osobowych w Węgiercach. Jedna osoba została poszkodowana, a droga była zablokowana.

Do zdarzenia doszło przed godz. 9:00. Jak wynika z relacji świadków, kierujący Mercedesem starszy mężczyzna, jadąc z Krajenki w kierunku Jastrowia, nie zastosował się do znaku STOP i nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu z naprzeciwka, w kierunku Złotowa, pojazdowi marki Ford. Nim kierowała 24-letnia mieszkanka Tarnówki.

W wyniku zderzenia kierująca Fordem kobieta odniosła obrażenia nóg i została przewieziona do szpitala. Droga w tym miejscu była zablokowana. Obszerna fotorelacja z tego zdarzenia tutaj: https://zlotowskie.pl/zdjecie/4236300

źródło: zlotowskie.pl

Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: