Reklama

Ostatnie wpisy

Czołowe zderzenia dwóch samochodów pod Mroczą

W poniedziałek 15 stycznia br., po godzinie 5 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na trasie Mrocza – Drzewianowo. 

Na miejsce zadysponowano zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Nakle nad Notecią oraz po jednym zastępie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mroczy i Drzewianowie. Na miejscu okazało się, że doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Opel i Skoda . Wskutek zdarzenia jedna osoba – kobieta, która kierowała skodą została zabrana do szpitala na obserwację. Na czas akcji na drodze wojewódzkiej nr. 243 występowały utrudnienia.

SiS:

  • JRG Nakło nad Notecią
  • OSP Mrocza
  • OSP Drzewianowo
  • Pogotowie Ratunkowe
  • Policja
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony