Reklama

Ostatnie wpisy

Cysterna z gazem w rowie. Droga Mrocza – Nakło zablokowana

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w czwartkowy poranek na drodze w Krukówku. Cysterna z gazem wpadła do rowu.

Około godz. 7.30 samochód ciężarowy z cysterną przewożący gaz w trakcie wykonywania manewru cofania ześlizgnął się do rowu. Na miejsce wezwana została straż pożarna. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

W związku z zaistniałym zdarzeniem droga na odcinku Nakło-Mrocza jest obecnie zablokowana. Wyznaczono objazd przez miejscowości: Małocin, Wyrza i Matyldzin. Do akcji wezwano także specjalistyczny sprzęt z Torunia.

Ustalenia policji:

– Z wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący pojazdem ciężarowym marki Mercedes z cysterną 27-letni mieszkaniec gminy Żnin wykonując manewr cofania nie zachował należytej ostrożności w wyniku czego cysterna wpadła do rowu. Nie uległa ona rozszczelnieniu – poinformowała asp. Zofia Wrzeszcz, p.o. oficera prasowego KPP w Nakle. – Kierujący ciężarówką był trzeźwy, nie wymagał hospitalizacji. Został ukarany mandatem – dodała.

źródło: powiat24.pl
fot. nadesłane

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony