Reklama

Ostatnie wpisy

Ciężarówką w osobówkę! Doszło do awarii, urwało się koło

Dzisiaj, 14 listopada o godz. 8.15 doszło do zdarzenia drogowego na DK 10 w Trzeciewnicy z udziałem samochodu ciężarowego i osobowego.

Do dyżurnego Państwowej Straży Pożarnej w Nakle wpłynęło zgłoszenie o tym, że ciężarówce urwało się koło. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej, m.in. 2 x JRG nr 1 w Nakle oraz OSP Ślesin. Na miejsce wezwano również patrol policji.

Po przybyciu na miejsce, strażacy zastali ciężarówkę z urwanym kołem oraz auto osobowe. Oba auta stały na poboczu. Kierowcy podróżowali sami i nie wymagali pomocy medycznej.

W ciężarówce doszło do awarii na skutek czego urwało się koło i kierowca uderzył w samochód osobowy – poinformował nas st. kpt. Bartosz Walkowiak – oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Nakle. 

USTALENIA POLICJI:

Z poczynionych działań wynika, że na łuku drogi od samochodu ciężarowego marki DAF z tylnej osi oderwało się jedno z kół i uderzyło w jadący w przeciwnym kierunku samochód osobowy marki Fiat Doblo – poinformowała asp. Zofia Wrzeszcz – p.o. oficera prasowego KPP w Nakle.

Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Nie wymagali hospitalizacji i nie zastosowano wobec nich środków prawnych.

źródło: powiat24.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony