Reklama

Ostatnie wpisy

Był pijany i dachował. Ranny został 19-letni pasażer

Za spowodowanie wypadku drogowego pod wpływem alkoholu odpowie 39-letni mieszkaniec gminy Złotów. Mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Ranny został jego 19-letni pasażer.

W niedzielę (20.08) w godzinach wieczornych, dyżurny złotowskiej jednostki otrzymał zgłoszenie od kierowcy przejeżdżającego przez miejscowość Święta, o tym że pojazd marki Fiat, porusza się w sposób wskazujący na to, że jego kierowca może być nietrzeźwy. Skierowani na miejsce mundurowi na jednej z bocznych, utwardzonych dróg zastali wywrócony pojazd, w którym znajdowało się dwóch mężczyzn. Wstępnie ustalono, że 39-letni kierowca osobówki, nie dostosował prędkości do warunków drogowych, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i doprowadził do wywrócenia się auta. Siedzący za kierownicą mieszkaniec gminy Złotów był pijany. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie prawie 2,5 promile alkoholu. Policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę, który noc spdził w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. W wypadku ranny został 19-letni pasażer, który trafił do szpitala.

Nietrzeźwy kierowca kolejnego dnia usłyszał pierwszy zarzut kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości, za co zgodnie z Kodeksem Karnym, grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

źródło: KPP Złotów

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony