Reklama

Ostatnie wpisy

BMW wypadło z drogi. Jedna osoba zabrana do szpitala

W poniedziałek, 15 stycznia w godzinach popołudniowych na ulicy Kościuszki (Rondo Więcborskie) w Mroczy samochód osobowy wypadł z drogi.

Do zdarzenia z udziałem samochodu osobowego marki BMW doszło na Rondzie Więcborskim, około godziny 16.00. Na miejscu obecne były straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja, która ustala okoliczności zdarzenia. Jak poinformował nas dyżurny PSP w Nakle autem podróżowały dwie osoby. Jedna z nich została zabrana do nakielskiego szpitala.

Więcej informacji wkrótce.
źródło: powiat24.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony