Reklama

Ostatnie wpisy

Bezpieczny akwen 2023

Rozpoczęły się wakacje, a wraz z nimi czas wypoczynku oraz rekreacji nad wodą. W tym okresie niestety dochodzi również do większej liczby utonięć i zdarzeń.

W celu zapobiegania tego typu wypadkom w dniach 8, 9 i 16 lipca strażacy z JRG w Sępólnie Krajeńskim oraz druhowie z OSP w Sępólnie Krajeńskim, Kamieniu Krajeńskim, Więcborku i Sypniewie wspólnie z przedstawicielami Policji oraz WOPR przeprowadzili akcję prewencyjną „Bezpieczny akwen”, która objęła obszary największych jezior powiatu sępoleńskiego oraz zlokalizowane w ich pobliżu, ośrodki wypoczynkowe, wypożyczalnie sprzętu wodnego oraz plaże. Akcja miała na celu uświadomić nie tylko dzieciom i młodzieży, ale również osobom dorosłym  zagrożenia wynikające z nieodpowiedniego i lekkomyślnego postepowania oraz ugruntować zasady bezpiecznego zachowania się podczas wypoczynku nad wodą.

źródło: JRG Sępólno Krajeńskie

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony