Reklama

Ostatnie wpisy

„Bezpieczne ferie” w KP PSP w Sępólnie Krajeńskim

W ramach akcji „Wpadnij do strażnicy – Bezpieczne ferie” progi sępoleńskiej komendy odwiedziły najmłodsze dzieci z Sępólna Krajeńskiego. Podczas spotkania ze strażakami najmłodsi zapoznali się ze sprzętem będący na wyposażeniu jednostki, uzbrojeniem osobistym oraz specyfiką służby. Dzieci dowiedziały się, jakim niebezpieczeństwem jest czad oraz nieuważna zabawa na lodzie i śniegu. Przypomniane zostały zasady bezpiecznego spędzania wolnego czasu podczas ferii zimowych. Dociekliwi zadawali wiele pytań, na które strażacy starali się wyczerpująco odpowiedzieć.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z możliwości odwiedzin strażaków w pozostałe dni tj. 15, 20 i 22 lutego 2024 w godz. 10.00 – 13.00.

źródło: PSP Sępólno Krajeńskie

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony