Reklama

Ostatnie wpisy

Auto uderzyło w bunkier. Kierowca i pasażer nie żyją

Wczoraj, po godzinie 13 doszło do poważnego wypadku na odcinku Drogi Wojewódzkiej nr 188 pomiędzy Piłą, a Skórką.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki VW, mieszkaniec gminy Więcbork z nieznanej dotąd przyczyny zjechał z drogi do przydrożnego rowu, a następnie uderzył w betonowy bunkier. Dwie osoby (kierujący oraz pasażerka) zostali zabrani do szpitala w stanie ciężkim. Droga na czas działań była zablokowana. 

Jak informuje portal Zlotowskie.pl – osoby, które podróżowały autem, 18-letnia mieszanka powiatu pilskiego i 25-letni kierowca, mieszkaniec gminy Więcbork mimo szybko udzielonej pomocy zmarli w szpitalu.

info/foto: KPP w Pile / PSP Piła

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony