Reklama

Ostatnie wpisy

Atak nożownika na kobietę w Tucholi

Do zdarzenia doszło w poniedziałek w firmie świadczącej usługi z zakresu księgowości. “Napastnik w obecności świadków zadał cios kobiecie nożem w plecy. Gdy na miejsce przyjechali wezwani policjanci poszkodowanej była udzielana pierwsza pomoc, a mężczyzna leżał w budynku z rękoma założonymi na głowie i nikt go nie trzymał. Poszkodowana została przewieziona do szpitala, a 39-latek został zatrzymany i przebywa w policyjnym areszcie” – powiedział mł. asp. Tomaszewski.

Policja prowadzi postępowanie w sprawie ugodzenia nożem 45-letniej kobiety przez 39-letniego mężczyznę w jednej z firm w Tucholi (Kujawsko-pomorskie). Sprawca został zatrzymany – poinformował we wtorek oficer prasowy tucholskiej KMP mł. asp. Łukasz Tomaszewski.

Oficer prasowy zaznaczył, że nie doszło do zagrożenia życia kobiety, a z ostatnich informacji wynika, że już opuściła szpital i przebywa w domu. Policja przesłuchuje świadków zdarzenia, wyjaśniane są okoliczności sprawy i motywy działania sprawcy. Mężczyzna zostanie doprowadzony do prokuratury.

źródło: e-krajna.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony