Reklama

Ostatnie wpisy

Akcja znicz 2023

W dniach 30 października –  3 listopada w okolicach cmentarzy: Parafialnego przy ulicy Chojnickiej i Komunalnego przy ulicy Niechorskiej, w związku z Dniem Wszystkich Świętych będzie zmieniona organizacja ruchu.

Przy cmentarzach zorganizowany będzie ruch jednokierunkowy i zostaną tradycyjnie wyznaczone miejsca parkingowe. Ze względu na coraz większą liczbę pojazdów oraz osób przyjeżdżających do Sępólna Krajeńskiego prosi się mieszkańców, aby w odwiedziny zmarłych, pochowanych na naszych cmentarzach wybrali się pieszo. Wszystkich kierowców uprasza się o uważną jazdę i dostosowanie się do poleceń kierujących ruchem.

W dniu 1 listopada br. zostanie zapewniony bezpłatny przewóz  osób  na Cmentarz Parafialny oraz Cmentarz Komunalny i z powrotem według następującego wykazu:


I  Trasa:
Wyjazd  o godz. 12:00 oraz o godz. 13:00, wg trasy:

 1. ul. Koronowska (przystanek PKS przy parkingu MDD),
 2. ul. Koronowska (przystanek Stacja Paliw), 
 3. ul. Targowa (przystanek przy Przedszkolu nr 3),
 4. ul. Wyspiańskiego (przystanek przy skrzyżowaniu z ul. Wojska Polskiego), 
 5. ul. Wojska Polskiego (przystanek przy Szkole Podstawowej nr 1), 
 6. ul. Nowy Rynek (przystanek PKS), 
 7. ul. K. Baczyńskiego –   wysiadają osoby na Cmentarz Parafialny, 
 • przejazd ul. bł. ks. J. Popiełuszki, 
 1. ul. Komierowska – koniec trasy przy skrzyżowaniu ul. Komierowskiej z ul. Wysoką.

II Trasa:
Wyjazd o godz. 12:30 oraz o godz. 13:30, wg trasy:

 1. ul. Chojnicka (przystanek przy zakładzie kamieniarskim),
 2. ul. Chojnicka (przystanek parking dworzec PKS),
 3. ul. K. Baczyńskiego – wysiadają osoby na cmentarz parafialny, przejazd
   ul. bł. ks. J. Popiełuszki, 
 4. ul. Komierowska – koniec trasy przy skrzyżowaniu ul. Komierowskiej z ul. Wysoką.  Odwożenie nastąpi po uroczystościach – na Cmentarzu Komunalnym (skrzyżowanie ul. Komierowskiej z ul. Wysoką) o godz. 14:45, na Cmentarzu Parafialnym (parking ul. K. Baczyńskiego) o godz. 16:15 tymi samymi trasami.
  Na przedniej szybie autobusu będzie widniał napis „CMENTARZ”.
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony