Reklama

Ostatnie wpisy

53-latek poniósł śmierć na miejscu. Trwa wyjaśnianie okoliczności…

Szubińscy policjanci, pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło wczoraj na drodze wojewódzkiej pomiędzy Nakłem a Szubinem. W wyniku potrącenia śmierć poniósł 53-letni mieszkaniec nakielskiej gminy.

Zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem dwóch pieszych i auta osobowego na trasie Nakło-Szubin, dyżurny szubińskiego komisariatu otrzymał wczoraj (25.03.24) około godz. 20.30.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń mundurowych, 53-letni i 44-letni mężczyźni, mieszkańcy nakielskiej gminy, idąc środkiem jezdni bez oświetlenia i kamizelek odblaskowych, zostali potrąceni  przez kierującego skodą.

W następstwie doznanych obrażeń 53-latek zmarł na miejscu, a drugi pieszy został przetransportowany do jednego z bydgoskich szpitali. Kierujący samochodem, 53-letni mieszkaniec powiatu tucholskiego był trzeźwy.

Postępowanie w sprawie tego tragicznego wypadku prowadzą, pod nadzorem prokuratury, policjanci z szubińskiego komisariatu.

Policja apeluje, abyśmy, poruszając się po drogach, pamiętali o tym, by być widocznym dla innych. Jednocześnie przypomina, że pieszy poruszający się po drodze, po zmierzchu, poza obszarem zabudowanym ma obowiązek używać elementów odblaskowych w taki sposób, aby być zauważalnym dla innych uczestników ruchu drogowego.

źródło: KPP Nakło

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony