Reklama

Ostatnie wpisy

42-latek jechał autem na zakazie

Policjanci sępoleńskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Peugeot. Okazało się, że kierował nim 42-letni mieszkaniec gminy Sośno, na którym ciążył sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Teraz o dalszym losie nieodpowiedzialnego kierowcy zdecyduje sąd.

W piątek(17.11.2023), na ul. Nowy Rynek w Sępólnie Krajeńskim, patrol sępoleńskiej drogówki zatrzymał do kontroli drogowej pojazd marki Peugeot. Za kierownicą pojazdu siedział 42-letni mieszkaniec gminy Sośno. Mężczyzna był trzeźwy. Okazało się jednak, że ma orzeczony sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych ważny do czerwca 2024 roku. Nie dość tego, samochód którym jechał nie posiadał ważnych badań technicznych .

Teraz jego sprawą zajmie się niebawem sąd, który zadecyduje o przyszłości 42-latka. Za niestosowanie się do zakazu orzeczonego przez sąd grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony