Reklama

Ostatnie wpisy

33-latek prowadził samochód pod wpływem narkotyków

Policjanci zatrzymali w Kamieniu Krajeńskim 33-latka , który był poszukiwany przez chojnicką prokuraturę. Mężczyzna wpadł podczas kontroli drogowej, ponieważ nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa. Dodatkowo badanie narkotesterem wykazało obecność narkotyków w jego organizmie.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (15.10.2023) na ul. Sępoleńskiej w Kamieniu Krajeńskim. Policjanci sępoleńskiej “drogówki” zatrzymali do kontroli drogowej volkswagena passata, ponieważ jego kierowca nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa. Za kierownicą pojazdu siedział 33-letni mieszkaniec pobliskich Chojnic. W trakcie sprawdzania jego danych w policyjnych systemach okazało się, że jest on poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Chojnicach w celu ustalenia miejsca pobytu. Ponadto uwagę funkcjonariuszy zwrócił jeszcze jeden szczegół. Mężczyzna w trakcie kontroli był wyraźnie pobudzony, dlatego postanowili sprawdzić, czy kierował pod wpływem narkotyków. Ich podejrzenia okazały się słuszne. Badanie narkotesterem wykazało w jego organizmie obecność amfetaminy oraz marihuany. 33-latkowi zatrzymano prawo jazdy oraz pobrano krew do dalszych badań. Jeśli wyniki laboratoryjne potwierdzą wstępne badanie, chojniczanin odpowie za kierowanie samochodem pod wpływem środków odurzających. Za to przestępstwo grozi mu nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Sępólno

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony