Reklama

Ostatnie wpisy

Zwłoki 17-latki na terenie kompleksu leśnego w Lubczy (aktualizacja)

28 października 2021 około godz. 10.30 znaleziono ciało młodej dziewczyny w miejscowości Lubcza w gm. Więcbork.

Jak poinformowała asp. Małgorzata Warsińska – oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sępólnie Krajeńskim – ciało młodej dziewczyny zostało znalezione w kompleksie leśnym. Sprawę prowadzi policja pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Tucholi.

Prokurator Rejonowy w Tucholi – Marcin Przytarski poinformował nas o tym, że – zwłoki ujawnione w dniu 28 października 2021 roku w m. Lubcza należą do 17-letniej mieszkanki powiatu złotowskiego. Zwłoki zostały ujawnione w kompleksie leśnym przez przypadkowego przechodnia. W niniejszej sprawie Prokuratura Rejonowa w Tucholi prowadzi śledztwo mające na celu wyjaśnienie, czy do śmierci przyczyniły się osoby trzecie.

źródło: powiat24.pl

materiał: kanal10.pl
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony