Ostatnie wpisy

Zmiana organizacji ruchu przy cmentarzach w Sępólnie Krajeńskim

Zapoznaj się z ofertą reklamową

Sępoleńscy policjanci przypominają o zmianach w organizacji ruchu drogowego w rejonie sępoleńskich cmentarzy. Zmiany będą obowiązywały od 31 października do 1 listopada 2020 roku.

W celu usprawnienia ruchu drogowego w okolicy cmentarzy na terenie Sępólna Krajeńskiego wprowadzone będą zmiany w jego organizacji. Przy cmentarzach zorganizowany będzie ruch jednokierunkowy oraz tradycyjnie zostaną wyznaczone miejsca parkingowe. Nad bezpieczeństwem osób odwiedzających groby będą czuwać miejscowi policjanci, jednakże nie zwalnia to nikogo z zachowania czujności. Dlatego już teraz apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie w tych dniach szczególnej ostrożności i stosowanie się do znaków oraz poleceń wydawanych przez osoby kierujące ruchem. Pieszym natomiast przypominamy o obowiązku noszenia elementów odblaskowych poza terenem zabudowanym.

źródło: KPP Sępólno Krajeńskie

 

Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: