Ostatnie wpisy

Zderzenie trzech samochodów w Sikorzu [ustalenia Policji]

Wczoraj w miejscowości Sikorz (gmina Sępólno Krajeńskie) na drodze wojewódzkiej nr. 241 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech samochodów osobowych, seata i dwa samochody marki volvo – artykuł dostępny tutaj

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 10. W kolizji brały udział 3 samochody osobowe, Seat oraz Volvo s60 i s40, którymi łącznie podróżowały 4 osoby.

Policja ustaliła, że 61-latek kierujący Seatem przekroczył oś jezdni i uderzył bokiem w samochód marki volvo, który wykonywał manewr wyprzedzania. W wyniku zderzenia pojazdów, kierowca seata uderzył w jadący przed nim pojazd marki volvo. Mimo bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia w zdarzeniu nikomu nic się nie stało. Sprawca kolizji został ukarany mandatem.

Czy podobał się tobie artykuł ?
TakNie
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts

Najbliższe wydarzenia

Polecane strony

%d bloggers like this: