Reklama

Ostatnie wpisy

Zderzenie toyoty z volkswagenem

W środę, 3 lipca w godzinach popołudniowych w Ślesinie zderzyły się dwa samochody osobowe.

Do zderzenia toyoty z volkswagenem doszło około godz. 15.30 na ulicy Nakielskiej, przed przejściem dla pieszych. W czasie zderzenia w jednym z aut doszło do wycieku płynów eksploatacyjnych. Na miejsce przybyły straż pożarna oraz policja, która ustaliła okoliczności tej kolizji.

Ustalenia policji:

– Z ustaleń policji wynika, że kierujący pojazdem marki Volkswagen nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu marki Toyota w wyniku czego doszło do zdarzenia. Kierujący byli trzeźwi. Sprawca został ukarany mandatem – poinformował st. sierż. Kamil Smoliński, p.o. oficera prasowego KPP w Nakle.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony