Reklama

Ostatnie wpisy

Zderzenie tira z ciągnikiem rolniczym pod Nakłem. Droga zablokowana!

Jak informuje Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu w środę, 1 marca na drodze krajowej w Minikowie doszło do zderzenia ciągnika rolniczego z samochodem ciężarowym, który przewoził szkła. Droga jest zablokowana.

Do wypadku doszło kilkanaście minut po godzinie 10.00. Na miejscu działają służby: cztery zastępy straży pożarnej, ZRM oraz policja. – Pojazdami podróżowały łącznie dwie osoby, jedna z nich jest ranna. Kierowca samochodu ciężarowego odniósł obrażenia i zostanie zabrany  do szpitala – poinformował obecny na miejscu zdarzenia st. kpt. Bartosz Walkowiak, oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Nakle nad Notecią.

Ustalenia policji:

– Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu funkcjonariusze referatu ruchu drogowego, kierujący ciągnikiem rolniczym, 22-letni mieszkaniec gminy Mrocza, nie upewnił się co do możliwości bezpiecznego wykonania manewru skrętu w lewo, w wyniku czego skręcając, uderzył w ciągnik siodłowy marki Iveco, którego kierujący (lat 56) rozpoczął już wcześniej wyprzedzanie pojazdu rolniczego – poinformowała kom. Justyna Andrzejewska, oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią. 

Aktualizacja: Obecnie policja kieruje objazdami przez Michalin, Samsieczno, Trzemiętowo, Sicienko i Kamieniec. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 14:00.

fot. google.maps.pl

fot. kurier-nakielski.pl, OSP Slesin, powiat24.pl
tekst. powiat24.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony