Reklama

Ostatnie wpisy

Zderzenie sześciu aut pod Nakłem. Na miejscu śmigłowiec LPR

W środę, 5 kwietnia w Mrozowie (gm.Sadki) na drodze krajowej nr 10 zderzyło się sześć samochodów osobowych.

Do zdarzenia doszlo około godz. 16.00. Na miejscu obecne były wszystkie służby ratunkowe: trzy zastępy straży pożarnej, ZRM oraz policja. Wezwano także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Droga przez kilka godzin była zablokowana.

– Praktycznie w tym samym miejscu i czasie doszło tam do trzech zdarzeń drogowych. W zdarzeniach uczestniczyło łącznie siedem aut – cztery w pierwszym: mercedes, opel i dwie skody. W drugim brały udział dwa fiaty, a w trzecim fiat z drugiego zdarzenia i suzuki. Przyczyną wszystkich zdarzeń było niezachowanie bezpiecznej odległości od poprzedzających aut i najechanie na tył poprzedzającego – poinformowała kom. Justyna Andrzejewska oficer prasowy KPP w Nakle. – W następnie zdarzenia z udziałem czterech pojazdów trzy osoby zostały przetransportowane do szpitali. W tym przypadku czynności prowadzono w kierunku wypadku drogowego. Osoby uczestniczące w pozostałych dwóch zdarzeniach nie doznały obrażeń, dlatego zdarzenia zakwalifikowano jako kolizje, których sprawcy ukarani zostali mandatem – dodała.

źródło: powiat24.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony