Reklama

Ostatnie wpisy

Zderzenie samochodów osobowych

Około 16.35 na drodze wojewódzkiej, 2 km za Zakrzewem w kierunku Lipki doszło do zdarzenia drogowego drogowego z udziałem dwóch aut osobowych.

Niestety są osoby ranne. Trwa akcja ratunkowa z udziałem strażaków i Zespołu Ratownictwa Medycznego ze Złotowa. Przybyli na miejsce policjanci rozpoczęli ustalanie okoliczność i przyczyn zdarzenia. Do czasu zakończenia działań służb droga w kierunku Lipki jest zablokowana.

źródło: zlotowskie.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony