Reklama

Ostatnie wpisy

Zderzenie pod Kujaniem – istniało zagrożenie wybuchu

Do groźnie wyglądającego zderzenia doszło za wsią Kujan, na skrzyżowaniu dróg do Łobżenicy i Więcborka. Obaj kierowcy zostali przewiezieni do szpitala.

Do zdarzenia doszło dzisiaj w okolicy godz. 15:00. Najprawdopodobniej przyczyną tego zderzenia było nie ustąpienie pierwszeństwa przez kierującego samochodem dostawczym Iveco, który nie podporządkował się znakom. W wyniku tego wjechał on w samochód marki DAF przewożący butle z gazem technicznym. Policja całkowicie zablokowała ruch na drodze, ponieważ istniało zagrożenie wybuchu. Butle zostały umieszczone w specjalnych basenach z zimną woda.

Kierowca DAFa wyszedł z pojazdu o własnych siłach, kierujący Iveco musiał zaczekać na przybycie strażaków, jednak sprzęt do rozcinania pojazdu nie był potrzebny. Obaj kierowcy zostali przewiezieni do szpitala – po ich badaniu będzie wiadomo, czy zdarzenie to zostanie zakwalifikowane jako wypadek czy kolizja.

źródło: złotowskie.pl
Więcej informacji na https://zlotowskie.pl/artykul/zderzenie-na-skrzyzowaniu/939737

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony

%d