Ostatnie wpisy

Zderzenie pod Kujaniem – istniało zagrożenie wybuchu

Zapoznaj się z ofertą reklamową

Do groźnie wyglądającego zderzenia doszło za wsią Kujan, na skrzyżowaniu dróg do Łobżenicy i Więcborka. Obaj kierowcy zostali przewiezieni do szpitala.

Do zdarzenia doszło dzisiaj w okolicy godz. 15:00. Najprawdopodobniej przyczyną tego zderzenia było nie ustąpienie pierwszeństwa przez kierującego samochodem dostawczym Iveco, który nie podporządkował się znakom. W wyniku tego wjechał on w samochód marki DAF przewożący butle z gazem technicznym. Policja całkowicie zablokowała ruch na drodze, ponieważ istniało zagrożenie wybuchu. Butle zostały umieszczone w specjalnych basenach z zimną woda.

Kierowca DAFa wyszedł z pojazdu o własnych siłach, kierujący Iveco musiał zaczekać na przybycie strażaków, jednak sprzęt do rozcinania pojazdu nie był potrzebny. Obaj kierowcy zostali przewiezieni do szpitala – po ich badaniu będzie wiadomo, czy zdarzenie to zostanie zakwalifikowane jako wypadek czy kolizja.

źródło: złotowskie.pl
Więcej informacji na https://zlotowskie.pl/artykul/zderzenie-na-skrzyzowaniu/939737

2 KOMENTARZE

  1. W przypadku kolizji lub wypadku, należy pamiętać, iż osobom poszkodowanym, w tym również pasażerom, którzy doznali urazu, należy się odszkodowanie oraz zadośćuczynienie z polisy OC sprawcy pojazdu. Polecam skontaktować się z kancelarią odszkodowawczą automobile expert, która pomoże ubiegać się o wszystkie przewidziane prawem świadczenia.

Leave a Reply

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: