Ostatnie wpisy

Zderzenie osobówki z motocyklem! Zadysponowano śmigłowiec LPR


Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło 20 maja 2022 roku krótko po godz. 11 w Nakle, przy ulicy Poznańskiej.

Po dojeździe na miejsce strażacy zastali zderzenie samochodu osobowego z motocyklem. W działaniach brali udział: strażacy, policja, karetka pogotowia oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Jak przekazała podkom. Justyna Andrzejewska, oficer prasowy KPP w Nakle, kierujący skodą nie zachował ostrożności podczas skrętu w lewo i zderzył się z motocyklistą, który obrażeniami ciała trafił do szpitala 

źródło: powiat24.pl

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: