Ostatnie wpisy

Zderzenie osobówki z ciężarówka pod Nakłem


Kierowcy musieli liczyć się z dużymi utrudnieniami na drodze krajowej nr 10 na trasie Śmielin – Sadki ze względu na kolizję z udziałem samochodu osobowego i ciężarowego.

W piątek, 25 lutego 2022 roku około godz. 16.40 doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Na miejsce zadysponowano straż pożarną, policję, która ustalała przyczyny i okoliczności zdarzenia oraz karetkę pogotowia.

USTALENIA POLICJI:

Kierujący pojazdem osobowym marki Audi A6, mieszkaniec powiatu pilskiego, jadąc w stronę Sadek, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z jadącym tym pasem ciągnikiem siodłowym marki Daf – poinformowała podkom. Justyna Andrzejewska – oficer prasowy KPP w Nakle.

W audi, prócz kierowcy, podróżowała jeszcze pasażerka i dziecko. Osoby te nie doznały poważniejszych obrażeń, a kierowca audi z ogólnymi potłuczeniami został przetransportowany do szpitala – dodała podkom. Andrzejewska.

Obaj kierowcy byli trzeźwi, a sprawca zdarzenia za spowodowaną kolizję został ukarany mandatem.

Na DK nr 10 trwa usuwanie skutków tej kolizji, w związku z czym mogą występować utrudnienia w ruchu.

źródło: powiat24.pl

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: