Ostatnie wpisy

Zderzenie osobówki z autobusem szkolnym. Wśród poszkodowanych dzieci


Cztery osoby zostały zabrane do szpitala – to skutki porannego zdarzenia w Wieszkach (gm. Nakło).

W czwartek, 10 marca około godziny 8.00, w miejscowości Wieszki doszło do zderzenia samochodu osobowego z autobusem szkolnym, który przewoził dzieci. Autokarem podróżowało 26 osób, z czego dwie osoby to dorośli. Do działań wezwano cztery zastępy straży pożarnej – trzy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Nakła oraz OSP Paterek. Strażacy zajęli się przede wszystkim zabezpieczeniem miejsca akcji. Jak przekazał nam st. kpt. Bartosz Walkowiak, oficer prasowy KP PSP w Nakle, do szpitala zabrano łącznie cztery osoby – dwoje dzieci z autokaru oraz kierowcę i pasażera samochodu osobowego. W wyniku zderzenia pojazdów osobówka znalazła się na pobliskim polu.

Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami. Przez pewien czas droga była zablokowana. Potem ruch odbywał się w sposób wahadłowy. Na chwilę obecną (godz. 9.45) na tym odcinku drogi nie ma już utrudnień.

źródło: powiat24.pl

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: