Ostatnie wpisy

Zderzenie nissana z oplem. Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala


We wtorek, 19 kwietnia po godzinie 11.00 służby otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na trasie Krukówko-Drążno, w którym brały udział dwa samochody osobowe marki Opel i Nissan.

Wezwano straż pożarną oraz zespół ratownictwa medycznego. Na miejscu pracowali też policjanci, którzy zajęli się ustaleniem dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

USTALENIA POLICJI

– Jak wynika ze wstępnych ustaleń skierowanych na miejsce policjantów, kierująca oplem astrą, 54-latka, wykonując manewr skrętu w lewo w drogę podporządkowaną, zderzyła się z nissanem, który rozpoczął już manewr wyprzedzania opla – relacjonuje podkom. Justyna Andrzejewska, oficer prasowy KPP w Nakle. 

Dwie osoby, kierująca oplem i pasażerka nissana, zostały zabrane do szpitala. 

Jak dodała podkom. Andrzejewska, czynności w kierunku wypadku drogowego prowadzą policjanci z komisariatu w Mroczy. 

źródło: powiat24.pl

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: