Reklama

Ostatnie wpisy

Zderzenie Mercedesa z Volvo

W środę 5 czerwca br., po godzinie 19 na drodze wojewódzkiej nr 243 doszło do zdarzenia drogowego – zgłoszenie wpłynęło z systemu eCall.

Na miejsce zadysponowano zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mroczy. Jak się okazało, około 300 metrów za rondem w kierunku Drzewianowa doszło do najechania Mercedesa na tył samochodu osobowego marki Volvo. Pojazdami podróżowali tylko kierowcy, którym mimo groźnie wyglądającego zdarzenia nic się nie stało. Na czas akcji na drodze prowadzony był ruch wahadłowy. Na miejscu pracował również patrol Policji.

5 1 głosować
Ocena artykułu
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subscribe
Powiadom o

Warning: Attempt to read property "ID" on bool in /home/server825871/ftp/migracja/wiecbork112.xaa.pl/public_html/wp-content/plugins/pie-register/pie-register.php on line 8081
guest
0 komentarzy
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony

0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, proszę o komentarz.x