Reklama

Ostatnie wpisy

Zderzenie lawety z osobówka na obwodnicy Mroczy

W środę 27 grudnia br., przed godziną 15 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na obwodnicy Mroczy. 

Na miejsce zadysponowano zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Nakle nad Notecią oraz zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mroczy. Na miejscu okazało się, że doszło Skoda najechała na tył lawet. Wskutek zdarzenia dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala. 

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony