Ostatnie wpisy

Zderzenie kilku pojazdów na Mroteckiej w Nakle


W poniedziałek, dnia 15 listopada 2021 roku Państwowa Straż Pożarna w Nakle otrzymała zgłoszenie o zderzeniu się kilku pojazdów osobowych na skrzyżowaniu ul. Mroteckiej z DK 10.

Służby zostały wezwane na ulicę Mrotecką w Nakle po godzinie 16:00. Na miejsce przybyli także policjanci, którzy wstępnie ustalili przebieg zdarzenia. – Kierująca volkswagenem passatem w miejscowości Olszewka, najprawdopodobniej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i zderzyła się w tej miejscowości z fiatem. Następnie odjechała z miejsca zdarzenia, udała się do Chrząstowa a następnie do Nakła. Tam, na skrzyżowaniu drogi krajowej z drogą wojewódzką najechała na renault, które z kolei wjechało w mazdę- przekazała podkom. Justyna Andrzejewska oficer prasowy KPP w Nakle. Policjanci zbadali kierującą alkomatem. – Badanie wykazało, że była nietrzeźwa – poinformowała podkom. Andrzejewska. Policja z KPP w Nakle zajmują się szczegółowym wyjaśnianiem okoliczności tych zdarzeń. Na szczęście, nikt nie został poszkodowany.

źródło: powiat24.pl

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: