Reklama

Ostatnie wpisy

Zderzenie dwóch samochodów na trasie Zakrzewo – Lipka

Dzisiaj około godziny 14:00 na DW 188 na odcinku Zakrzewo-Lipka doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów.
 
Funkcjonariusze policji, którzy przybyli na miejsce, ustalili że kierująca pojazdem marki Honda w wyniku nieprawidłowego zmieniania pasa ruchu, doprowadziła do zderzenia bocznego z pojazdem Seat, kierowanym przez 42-letniego mężczyznę. W zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał. Kierowcy pojazdów byli trzeźwi. Na 32-letnią sprawczynię kolizji nałożono mandat karny. Na czas prowadzonych działań droga wojewódzka była całkowicie zamknięta.

źródło: zlotow112.pl


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony