Reklama

Ostatnie wpisy

Zderzenie dwóch samochodów, jeden z nich dachował

W czwartek, 23 lutego na zakręcie na trasie Chrząstowo-Mrocza doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Pomimo grożnie wygladającego zdarzenia, kierowcom udało się wyjść z niego bez szwanku.

Zdarzenie miało miejsce około godziny 16.00, na skrzyżowaniu dróg w kierunku na Małocin. Samochód marki opel zderzył się z mazdą. W wyniku zderzenia opel astra dachował. Na miejsce przybyły straż pożarna i policja. Na szczęście nie było osób poszkodowanych.

źródło: powiat24.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony