Reklama

Ostatnie wpisy

Zderzenie dwóch aut na drodze powiatowej pod Tucholą

Dzisiaj (03.10.2022r.) na trasie Wieszczyce – Kęsowo doszło do zdarzenia drogowego, w którym uczestniczyły dwa samochody. Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana. Jeden z uczestników zdarzenia był nietrzeźwy.

Do tego zdarzenia drogowego doszło na trasie Wieszczyce – Kęsowo przed godziną 8.00. Na miejsce został zadysponowany patrol ruchu drogowego. Policjanci, po przeanalizowaniu śladów i uszkodzeń rozbitych pojazdów wstępnie ustalili, że 46-letni kierowca skody, na łuku drogi, nie dostosował prędkości, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z przeciwka pojazdem m-ki Mitsubishi, którym kierowała 39-letnia kobieta. Funkcjonariusze w trakcie wykonywanych czynności wyczuli od kierowcy skody alkohol. Urządzenie pomiarowe wskazało, że w jego organizmie znajduje się 2,4 promila alkoholu. Od mężczyzny została pobrana krew do dalszych badań. Kierowcy obu pojazdów trafili do szpitala.

Policjanci zabezpieczyli ślady oraz wykonali oględziny pojazdów i miejsca zdarzenia. Teraz tucholscy śledczy będą ustalać dokładne okoliczności tego zdarzenia drogowego.

źródło: KPP Tuchola

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony