Reklama

Ostatnie wpisy

Zderzenie czterech samochodów! Dwie osoby poszkodowane

Na miejsce zadysponowano wszystkie służby ratunkowe, m.in. straż pożarną, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz policjantów, którzy ustalali przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Jak poinformował nas dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Nakle, dwie osoby zostały poszkodowane. Uskarżały się na bóle w odcinku szyjnym i lędźwiowym.

Droga była nieprzejezdna, następnie wprowadzono ruch wahadłowy.

Ustalenia policji:

Jak wstępnie ustalili przybyli na miejsce policjanci, kierujący renault master, 36-letni mieszkaniec powiatu pułtuskiego, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go auta i najechał na tył citroena, który w wyniku uderzenia wjechał w bmw, a następnie w forda – poinformowała kom. Justyna Andrzejewska – oficer prasowy KPP w Nakle.

Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Sprawca kolizji za spowodowane zdarzenie został ukarany mandatem.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony