Ostatnie wpisy

Zderzenie czterech samochodów. 24-latka ukarana mandatem

W poniedziałkowe popołudnie służby zostały wezwane do Sadek, gdzie zderzyły się cztery pojazdy.

Informacja o tym zdarzeniu do służb wpłynęła 8 listopada około godziny 16.00. Wezwano dwa zastępy straży pożarnej (OSP Sadki oraz JRG Nakło), policję oraz zespół ratownictwa medycznego. Po dojeździe na miejsce okazało się, że skrzyżowaniu ul. Tomyślaka z ul. Strażacką zderzyły się cztery samochody marki Citroen, Renault, Iveco i Audi.

Z informacji przekazanych przez st. kpt. Bartosza Walkowiaka, oficera prasowego Komendanta Powiatowego PSP w Nakle, wynika, że strażacy zajęli się zabezpieczeniem miejsca zdarzenia, kierowaniem ruchem oraz usunięciem płynów eksploatacyjnych z jezdni.

źródło: powiat24.pl

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts

Polecane strony

%d bloggers like this: