Reklama

Ostatnie wpisy

Zdarzenie drogowe na krajówce

Dzisiaj na drodze krajowej nr 25 w Sępólnie Krajeńskim zderzyły się dwa pojazdy. Kierujący byli trzeźwi. Sprawcę kolizji drogowej ukarano mandatem.

Dzisiaj (23.11.18) około godziny 10:30 na skrzyżowaniu ulic Hallera i Jeziornej w Sępólnie Krajeńskim doszło do zdarzenia drogowego. Policjanci na miejscu ustalili, że kierujący pojazdem marki Fiat Doblo wyjeżdżając z ul. Jeziornej w Hallera nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu audi, które poruszało się w kierunku ul. Sienkiewicza, doprowadzając do zderzenia pojazdów. Uczestnicy kolizji byli trzeźwi i nie doznali żadnych obrażeń ciała. W trakcie kontroli okazało się, że pojazd marki Fiat nie posiada aktualnych badań technicznych. 63-letniego sprawce kolizji ukarano mandatem karnym.

źródło: KPP Sępólno Krajeńskie

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony