Reklama

Ostatnie wpisy

ZAGINĘŁA! 17-letnia Maja Gracz !

 
Maja jest mieszkanką małej miejscowości Płosków w województwie Wielkopolskim. Dnia 27 października, br wyszła z domu rodzinnego do szkoły, która znajduje się w Sypniewie Technikum Weterynaryjne.
 
Z relacji koleżanek wynika, że miała kupić w pobliskim sklepie Dino śniadanie i przyjść do szkoły do , której z niewiadomych przyczyn niestety nie dotarła. Monitoring w sklepie potwierdza, że kupiła bułkę i sok po czym o godzinie 7.50 opuściła sklep. Maja jest spokojną i ułożoną nastolatką, nigdy nie przysparzała rodzinie problemów wychowawczych. Telefon pozostaje aktywny niestety nie odbiera rozmów ani nie odczytuje wiadomości. Telefon loguje się w okolicach Sypniewa, gdzie jest prowadzona akcja poszukiwawcza. W imieniu zrozpaczonej rodziny proszę o Waszą pomoc w poszukiwaniach.
 
RYSOPIS
Wzrost około 160 cm
Włosy jasno brązowe, długie i proste.
Oczy niebieskie. Szczupłej budowy ciała. cechą charakterystyczną są piegi na twarzy. Ubrana była w czerwoną kurtkę z kapturem, czarne spodnie i czarne glany. Ma przy sobie czarny plecak szkolny marki Vans.
 
Ktokolwiek widział lub wie o losach zaginionego proszony jest o niezwłoczny kontakt z Komendą Policji pod numerem alarmowym 112 lub 693769149. Można też kontaktować się z nami w formie prywatnej i anonimowej. Proszę o jak największą liczbę udostępnień sprawa jest bardzo pilna. Dziękuję za Waszą pomoc i uwagę w imieniu rodziny i własnym.
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony